Ogrodzenie panelowe

Cześć! Witaj na forum! Tutaj możesz przywitać się z innymi użytkownikami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 40
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:23

Ogrodzenie panelowe

Post autor: amandzia »

Stoję przed wyborem materiału na ogrodzenie działki. Oczywiście kluczowe znaczenie ma stosunek jakości do ceny oraz bezobsługowość zrobionego ogrodzenia (mam tu na myśli brak konieczności malowania siatki/ogrodzenia). Drugorzędne znaczenie ma wygląd: ogrodzenie będzie obsadzone krzewami więc nie będzie widoczne. Myślicie że takie ogrodzenie panelowe http://www.mati-met.eu/realizacje będzie wystarczające ?

Awatar użytkownika
betin
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2019, 9:48

Re: Ogrodzenie panelowe

Post autor: betin »

Tego typu ogrodzenie https://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-panelowe/ ma tą przewagę, że stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry. Nie trzeba od razu wydawać miliona monet, by mieć trwałe i bezpieczne ogrodzenie. Czasami po prostu nie warto inwestować w nie wiadomo jak drogie rozwiązania, tym bardziej jesli mówimy o ogrodzeniu tyłu działki, gdzie i tak tego ogrodzenia nie widać.

Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 125
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Ogrodzenie panelowe

Post autor: Gryksa »

Ogrodzenie trzeba dopasować do konkretnych zadań jakie ma ono spełniać. W domowych posesjach często wybiera się ogrodzenia panelowe, palisadowe. Z kolei ja teraz szukam specjalistycznych siatek do ogrodzenia boiska. Znalazłam już producenta https://symar.pl/blog/siatki-sportowe/s ... nwestycji/ może i wam się przydadzą ich porady i produkty ogrodzeniowe. Znajdziecie u nich też siatki cieniujące, te wykorzystuje się również przy ogrodzeniach posesji

grzejniki pokojowe stalowe

Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 492
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Ogrodzenie panelowe

Post autor: Pamelka »

A czy ktoś z Was ma może w domu ogrodzenie betonowe? Ja widziałam ofertę takich ogrodzeń na stronie internetowej http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/ i stwierdziłam, że to mógłby być bardzo dobry wybór na moją posesję. Tym bardziej, że jest to firma działająca na terenie takich miejscowości jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów i Mikołajki, czyli w moich okolicach :) Co o tym sądzicie?

https://centrumrekuperacji.pl/jakie-kanaly-wentylacyjne-do-rekuperacji-wybrac/

Gośka

Re: Ogrodzenie panelowe

Post autor: Gośka »

No właśnie zastanawiam się nad ofertą wykonawstwa ogrodzenia panelowego http://www.ogrodzenia-krakow.com/ogrodz ... elowe.html , z tego co się dowiedziałam gwarancja na panele jest na 30 lat, koszt takiego ogrodzenia wraz z montażem jest przyzwoity, stad moje pytanie czy macie zamontowane takie ogrodzenie panelowe. Potrzebuję również furtę do ogrodu i bramę wjazdową na front posesji i szukam optymalnych rozwiązań w nowoczesnym stylu ale nie za drogich.

Mirosław44

Re: Ogrodzenie panelowe

Post autor: Mirosław44 »

Wcale nie dziwi mnie fakt ,że ogrodzenia panelowe są tak lubiane. Po pierwsze wyglądają bardzo estetycznie a ponadto wcale nie są drogie.Ich cenę można jeszcze obniżyć samodzielnym montażem.Wcale nie jest on skomplikowana pracą a jak to wykonać znajdziecie na tym blogu - https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/ ... to-sam-12/ . To kilkuetapowa instrukcja z wykazem kluczowych czynności, po zrealizowaniu których można cieszyć się funkcjonalnym płotem wokół własnej posesji/ogrodu.

Ekton

Re: Ogrodzenie panelowe

Post autor: Ekton »

Wiele osób obecnie decyduje się na ogrodzenie panelowe, przy ograniczonych funduszach rzeczywiście moze byc to dobra opcja. Jednak jeśli zależy nam na czymś wytrzymalszym, to dobrze jest czasami zdecydować się na postawienie ogrodzenia kutego. Ogrodzenie kute jest znacznie droższe od ogrodzenia panelowego, jednak jest to rozwiązanie na długie lat.

Polecam tutaj skontaktowanie sie z firmą, która zajmuje się stawianiem takich ogrodzeń:
Daję namiary na firmę Efekt metal, na stronie można przejrzeć sobie ich realizacje. https://efekt-metal.pl/galeria-realizac ... ewnetrzne/

madziuś

Re: Ogrodzenie panelowe

Post autor: madziuś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... http://www.dom-ster.pl/

ODPOWIEDZ