social media

Cześć! Witaj na forum! Tutaj możesz przywitać się z innymi użytkownikami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
salma43
Posty: 34
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:41

social media

Post autor: salma43 »

Social media to w obecnych czasach największe źródło przekazu jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Dzięki sprawnemu reklamowaniu się na tych platformach możemy wykreować rozpoznawalność swojej marki i dzięki temu kilkakrotnie zwiększyć przychody. Skąd to wiem? Ponieważ jakiś czas temu podjęłam współpracę z taką instytucją jak agencja social media Zielona Góra, dzięki której moja firma zyskała to o czym przed chwilą mówiłem. Jeśli szukacie kogoś takiego to podaje namiary https://gmmedia.pl/ warto zajrzeć.

anakow

Re: social media

Post autor: anakow »

Internet, a przede wszystkim social media to świetne miejsce na promocję marki. Większość z nas, ale również firmy i marki posiadają profile na portalach społecznościowych, bo to bardzo ułatwia bezpośredni kontakt z odbiorcami. Jeżeli szukasz sprawdzonego sposobu na promocję w social mediach to koniecznie zajrzyj na stronę https://kup-komentarze.pl/produkt/widzo ... -facebook/.

Jessica62

Re: social media

Post autor: Jessica62 »

Sama promuje swój sklep w social mediach. Głównie dlatego, że udaje mi się w ten sposób dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Poza tym koszt takiej reklamy jest tani. Bo samo konto i jego prowadzenie nie kosztuje nic. Żeby podbić zasięgi postów i swoich profili kupiłam like i follow na https://www.socialmediabost.pl/jak-kupi ... -facebooku błyskawiczna realizacja , nie mam żadnych zastrzeżeń

ODPOWIEDZ