Trener personalny

Cześć! Witaj na forum! Tutaj możesz przywitać się z innymi użytkownikami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 142
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Trener personalny

Post autor: Kawoszka »

Gdzie zrobię kurs na trenera personalnego?

Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 492
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Trener personalny

Post autor: Pamelka »

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne szkolenia instruktorskie między innymi dla trenerów personalnych prowadzi również firma szkoleniowa Kar Group, z ofertą której możesz zapoznać się na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/szkole ... uktorskie/. Moim zdaniem warto, bo jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca na swoim koncie mnóstwo zadowolonych klientów.

biala szczotka do toalet stillo okragla p 2710

Awatar użytkownika
rudka
Posty: 71
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:34

Re: Trener personalny

Post autor: rudka »

W tym roku skończyłam kurs na trenera personalnego z https://health-factory.pl/ i bardzo się cieszę, bo w końcu mam odpowiednie przeszkolenie, żeby móc pracować z ludźmi. Mam specjalizację medyczną, więc mogę trenować też osoby np. po urazach, z chorym kręgosłupem etc. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zająć się kształtowaniem sylwetek Klientów na poważnie.

śmietanka

Re: Trener personalny

Post autor: śmietanka »

Każdy kto kiedykolwiek myślał o zrobieniu kursu na trenera, powinien pomyśleć o edukacji w https://health-factory.pl/ . W sierpniu skończyłam ich kurs. Profesjonalnie szkolą, kurs jest ze specjalizacją medyczną. Dokupiłam jeszcze praktyki trenerskie i to już full pakiet. Gorąco polecam!

prąd

Re: Trener personalny

Post autor: prąd »

Korzystałyście kiedyś z pomocy trenera personalnego? Wynajmuję mieszkanie w Bialymstoku i szukam jakiegoś dobrego trenera stąd albo okolic. Jedna znajoma polieciła mi jednego https://wytworniasylwetki.pl, ale nie wiem czy będzie miał jeszcze wolne miejsca. Może Wy znacie jakiś fajnych trenerów, którzy skutecznie zmotywują do działania i schudnięcia

jaśka

Re: Trener personalny

Post autor: jaśka »

W zeszłym miesiącu miałam okazję ukończyć kurs https://health-factory.pl/ . Szczerze polecam każdemu kto jeszcze się waha. Kurs składa się z 5 weekendowych zjazdów, program został przygotowany przez czynnych trenerów personalnych, fizjoterapeutów i wykładowców akademickich. Można też dokupić praktyki. Gorąco polecam!

treningś32

Re: Trener personalny

Post autor: treningś32 »

Zainwestuj w swój rozwój szkolenie na trenera personalnego żeby być lepszym trenerem głównie osoby się zgłaszają które chcą mieć większe zyski i więcej klientów z prowadzenia treningów personalnych. Dużo osób polecało mi właśnie tą firmę i zgłosiłam się na spotkania indywidualne. Dostałam mnóstwo porad oraz wskazówek co powinnam poprawić i na czym skupić większą uwagę.

zojanna

Re: Trener personalny

Post autor: zojanna »

Zdania na temat korzystania z usług trenera personalnego są podzielone. Ja jestem jednak zdania, że warto. Sama od długiego już czasu ćwiczę pod okiem trenera, którego znalazłam w sieci na https://michalpoklitar.pl/ . Początkowo sama chciałam coś zdziałać na siłowni jednak widziałam, że efekty tego są naprawdę marne. Dlatego postanowiłam spróbować ćwiczyć z trenerem i to była bardzo dobra decyzja. Miałam dopasowane ćwiczenia do swoich możliwości i byłam pilnowana żeby wykonywać je poprawnie technicznie.

ODPOWIEDZ