usługi pogrzebowe

Cześć! Witaj na forum! Tutaj możesz przywitać się z innymi użytkownikami i powiedzieć kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
instant
Posty: 63
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:32

usługi pogrzebowe

Post autor: instant »

Niestety dostałam bardzo przykrą wiadomość,że mój dziadek zmarł. Niby powinniśmy się tego spodziewać, bo w końcu miął już 90 lat, ale tak jakoś to człowieka zaskoczyło. Więc obecnie poszukujemy zakładu pogrzebowego który zamie się organizacją i formalnościami. Dobrze by było aby mieli własną chłodnię bo nie chcemy za bardzo targać babci, gdyż też jest w sędziwym wieku. Babcia uparła się,że organizację mamy przekazać firmie Styks http://www.styks.com.pl/ bo się okazało że przed śmiercią dziadek właśnie z nimi wszystko załatwił. Czyli dziadek wiedział :(

rgb wejście

koleś

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: koleś »

Przykra sprawa, kiedy są nam potrzebne usługi pogrzebowe poznań , ale niestety, czasem każdy ma z tym problem. I dlatego warto szukać miejsca z kompleksowymi usługami. Na pewno będzie nim zakład Momento Mori. Macie tutaj wsparcie nie tylko w organizowaniu pogrzebu, ale także i w późniejszych poszukiwaniach nagrobka.

zatyczka gumowa

waćka

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: waćka »

Jeśli o mnie chodzi, to mój tato może pomóc, on tam sobie radzi z takimi sprawami. U nas co prawda nie szykuje się pogrzeb, ale u mojej znajomej chyba tak. Będę jej musiała pomóc wybrać nagrobki poznań , bo ona niestety, ale miewa z tym duże problemy. No, zobaczymy, czy się uda.

Łopatka

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Łopatka »

Najszczersze kondolencje. Niestety nie jest to prosty czas i trzeba jakoś przez to przebrnąć. Od siebie mogę polecić zapoznanie się z ofertą tej firmy https://www.elizjum-warszawa.pl/ Pełen profesjonalizm i lata doświadczenia świadczą o tym jak dobrzy są w swoim fachu. Mam nadzieję że poradzisz sobie z tym bólem i będziesz dobrych myśli.

paulinalipśka

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: paulinalipśka »

W kwestii pogrzebu ufam firmie ONYKS. Ten zaklad pogrzebowy krasnystaw posiada bardzo zróżnicowaną ofertę, a co najważniejsze - stać mnie na nie. Mogłam liczyć na wsparcie ze strony firmy podczas organizacji pogrzebu oraz wypełnienia formalności. Bardzo szanuje takie podejście.

Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Marysia82 »

Jeśli chodzi o pogrzeb, to trzeba pomyśleć o wielu elementach, a często zrozpaczony człowiek nie jest w stanie tego zorganizować na własną rękę. Zakład pogrzebowy https://kalla-pogrzeby.pl/ realizuje ceremonię od początku do końca. Od rodziny zależy, czy ma być świecka czy religijna. Zajmuje się formalnościami, u nich można wybrać trumnę i wieńce. Dla klientów okazują wsparcie, co jest ważne.

daniel

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: daniel »

Znam ten ból, niedawno zmarła mama i dlatego wiem, jak bardzo dużo może pomóc solidny zakład pogrzebowy. Zakład, który my wybraliśmy okazał się dla nas bardzo dużym wsparciem. To zakład pogrzebowy w Sopocie – Anioł. Tu jest ich strona internetowa: https://www.uslugipogrzebowegdynia.com. ... a-pochowku Pomogli nam w organizacji pochówku, całej ceremonii, w tym oprawy muzycznej, po ich stronie była także finalizacja formalności urzędowych, bardzo dużo nam to dało, także zdecydowanie mogę wam ten solidny zakład doradzić.

Kamiński

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Kamiński »

U nas też niedawno był pogrzeb w rodzinie i dobrze sprawdził się Zakład Pogrzebowy Marcin Mysłek z Brzegu. Są solidni i profesjonalni, kompleksowo zajęli się organizacją pogrzebu, w tym oprawą muzyczną i kwiatową, co więcej dopełnili też wszelkich formalności w USC i ZUS. Na plus tez fakt, że kredytują pogrzeb w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS. Podaję wam stronę internetową zakładu - https://www.myslek.pl/zaklad-pogrzebowy Znajdziecie tam wszelkie niezbędne konkrety.

aneta

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: aneta »

Jeśli o mnie chodzi to doradzić mogę usługi Domu Pogrzebowego Szadkowski https://www.dpsz.pl/o-firmie Solidnie i profesjonalnie podchodzą do świadczonych usług, są empatyczni i dobrze zorganizowani, także można na nich polegać. Ich pomoc nie ogranicza się do wyboru wieńców, wiązanek i trumien, ale co bardzo ważne zajmują się także zgłoszeniami do ZUS i pozostałych placówek a te sprawy urzędowe to ostatnia rzecz, o jakiej chce się myśleć po śmierci bliskiej osoby. Po całości mogę wam usługi tego właśnie zakładu doradzić.

Gość

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Gość »

To z kolei ode mnie taki namiar - w Katowicach bardzo solidny zakład pogrzebowy, który jakiś czas temu dobrze się u nas sprawdził to Resurrexit. Należycie się wszystkim zajęli, także odciążyli nas w tych trudnych chwilach. Powiem wam, że wzięli na siebie nawet załatwianie formalności w USC i w ZUS (rozliczenie bezgotówkowe), bardzo to był dobry pomysł, bo nie mieliśmy wtedy sił na formalności urzędowe. Tu macie ich stronę internetową https://resurrexit.pl/formalnosci/ Są prawdziwymi profesjonalistami, zdecydowanie można na nich polegać.

ODPOWIEDZ