przemysłowa hala

W tym dziale poruszamy tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
igorr

przemysłowa hala

Post autor: igorr »

jak w temacie - piszecie o waszych biznesach związanych z halami przemysłowymi, stwórzmy listę sprawdzonych namiarów ..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Mieszkowski

Re: przemysłowa hala

Post autor: Mieszkowski »

To ja może zacznę z dobrym namiarem, który ostatnio super się u mnie sprawdził. Jeśli chodzi o sprzedaż, montaż i serwis urządzeń UDT - wind, żurawi, podnośników koszowych czy podestów załadowczych to dobrze wam się w tym względzie sprawdzi firma AMP Serwis z Pabierowic. Podrzucę wam ich stronę internetową: https://www.serwisudt.pl/kontakt Firma jest mega solidna, ma wysokiej jakości produkty, świadczy usługi terminowo i profesjonalnie, także zapamiętajcie ich sobie, bo zdecydowanie warto.

arek

Re: przemysłowa hala

Post autor: arek »

Z kolei ja podpowiem, że w takie produkty jak pasy klinowe, węże gumowe, opaski i obejmy zaciskowe, przewody gumowe i silnikowe czy żeliwne zespoły łożyskowe możecie zaopatrzyć się w AGRO-HURT z Warszawy https://www.agro-hurt.pl/o-firmie Firma ma szeroki wybór, porządnej jakości produkty spełniające wysokie normy jakościowe i pochodzące od uznanych producentów, fachowo też doradza. Dobrze, szybko i sprawnie realizują zamówienia i z cenami jest u nich w porządku.

grzesek

Re: przemysłowa hala

Post autor: grzesek »

W sprawie porządnej jakości wyrobów śrubowych to znam sklep, gdzie dobrze się zaopatrzycie - sprawdźcie sobie Logis z Kielc, tu macie ich sklep internetowy https://logis-b2b.pl/pl/kontakt Mają bardzo dobry wybór śrub i artykułów metalowych, dostaniecie tam m.in. śruby bez łbów, śruby z łbami sześciokątnymi, walcowymi czy wypukłymi, wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie sobie zresztą na ich stronie internetowej. Do tego ceny mają ok i sprawnie realizują zamówienia.

Piotrkos

Re: przemysłowa hala

Post autor: Piotrkos »

Znam solidną firmę specjalizującą się w dystrybucji łożysk ślizgowych, mam na myśli FPM IN-BEAR z Gdyni. Kupicie u nich w rozsądnych cenach m.in. tuleje ślizgowe cylindryczne, tuleje ślizgowe kołnierzowe, łożyska mostowe, płyty ślizgowe, taśmy i podkładki oporowe czy panewki łożyskowe. Po konkrety tu was odsyłam - https://inbear.pl/category/produkty/ Gwarantuję, że będziecie zadowoleni z ich usług, u nas w 100 % się sprawdzają, mają duże doświadczenie w tym temacie. Dodam, że o ile interesują was łożyska ślizgowe o niestandardowym kształcie, wielkości czy właściwościach to firma oferuje możliwość produkcji na indywidualne zamówienie.

Crowley

Re: przemysłowa hala

Post autor: Crowley »

Odnośnie sprzedaży, serwisu i części zamiennych maszyn sterowanych do celów produkcyjnych i narzędziowych to podpowiem wam, że warto skierować się do warszawskiej firmy Galika http://www.galika.pl/oferta,5701 Spodoba wam się ich dobre zaopatrzenie, w ofercie mają m.in. tokarki uniwersalne i automaty tokarskie, frezarki i centra frezarskie, maszyny transferowe, automaty obrotowotaktujące, obrabiarki do łuszczenia gwintów/profili ślimakowych, do rowków klinowych / dłutownice CNC czy piece przemysłowe do obróbki cieplno-chemicznej. To i wiele więcej kupicie u nich w rozsądnych cenach a w tej firmie możecie też liczyć na fachowe doradztwo.

dariofo

Re: przemysłowa hala

Post autor: dariofo »

Może wam się też przydać dobry namiar co do wysokiej jakości węży pożarniczych i specjalistycznych węży tłocznych. W tym względzie doskonale wam się sprawdzi firma Bogdan Gil - https://www.bogdangil.pl/kontakt/ to producent z Bielska Białej. W ofercie mają również armaturę pożarniczą i liny oraz pasy specjalistyczne ( m. in. pasy do naczep samochodowych, pasy do szelek bezpieczeństwa, linki poliestrowe do worków filtracyjnych czy holownicze). Sprawdźcie ich sobie, warto, bo ceny mają w porządku i wysoką jakość produktów.

Syto

Re: przemysłowa hala

Post autor: Syto »

Na hali przydają się także odkurzacze przemysłowe, takie odkurzacze mogą zbierać wodę, odkurzać na sucho, zbierać pyły czy wióry. U nas jest odkurzacz przemysłowy RGS VACUUM SYSTEMS w dobrej cenie kupiony w Poolmar i solidnie działa, także to był dobry wybór https://www.poolmar.pl/odkurzacze-przemyslowe Firma Poolmar to specjaliści od odkurzania przemysłowego, nie tylko oferują sprzedaż odkurzaczy i innych maszyn do sprzątania (m.in. szorowarek czy myjek), ale też fachowe doradztwo, wynajem i serwis.

ODPOWIEDZ