Firma

Gdzie kupić odzież roboczą i artykuły BHP? Kto ma najlepszy asortyment od sprawdzonych producentów? Sprawdź!
Awatar użytkownika
escape
Posty: 63
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:15

Firma

Post autor: escape »

Witam. Mam pytanie dla tych, którzy przenosili swoją firmę za granicę. Dostałam taką propozycję, a wiem, że w kraju, do którego mam się przenieść, jest wiele ulg dla początkujących, jak i mniej podatków, co mi naprawdę odpowiada. Wcześniej jednak musiałabym jakoś sprawdzić, jakie są finanse i stan księgowy mojej firmy. Dowiedziałam się od znajomych, że powinnam przeprowadzić audyt finansowy https://www.glc.pl/uslugi/audyt/ . Powiedzcie mi proszę, jak to się wykonuje? Czy firmę GLC mam zatrudnić?

deska tekowa cena

Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 492
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Firma

Post autor: Pamelka »

Skoro już mowa o prowadzeniu firmy, to jak dbacie o ochronę danych osobowych w Waszych firmach? Działacie zgodnie z przepisami RODO? Jeśli chcecie to sprawdzić, to polecam zrobić sobie specjalny audyt, o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/. To naprawdę może się Wam przydać ;)

Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 349
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Firma

Post autor: dziekizanic »

Dzięki funkcji CRM możecie skutecznie zarządzać relacjami z klientem, , automatyczne pobieranie danych kontrahentów z GUS, planowanie zadań oraz archiwum dokumentów i kontaktów - to tylko część z korzyści, jakie oferuje firma : https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Dajcie znać, co sądzicie o systemach usprawniających zarządzanie sprzedażą.

Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Firma

Post autor: rumaczek »

Sama firma to bardzo ogólnikowo napisane i moim zdaniem należałoby to jeszcze bardziej uściślić. Ja jestem zadowolony z faktu, że w ostatnim czasie udało mi się nabyć fajny pawilon handlowy https://pawilonyhandlowe.com.pl/ i to właśnie dzięki niemu mogę mieć miejsce do sprzedaży. Jeżeli będę chciał zmienić punkt to w bardzo prosty sposób mogę to zrobić i po prostu go przetransportować.

https://nzozrevita.pl/blog/seks-kawa-i-zabawa-po-zawale-serca

Awatar użytkownika
olka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Re: Firma

Post autor: olka »

W firmie wiele rzeczy się dzieje, ale warto na pewno mieć dobrą księgową na oku. Taką, która się nie myli, załatwia wszystkie sprawy na bieżąco, a do tego jak tylko może, pomaga biznesowi. Na pewno biuro rachunkowe kielce i osoby tam pracujące, Was nie zawiodą. Cieszą się zaufaniem naprawdę wielu firm i instytucji.

Awatar użytkownika
gawcio
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:43

Re: Firma

Post autor: gawcio »

Własna firma to często wiele problemów. Właśnie dlatego dobrze jest mieć ogromną wiedzę w tym zakresie. Tu http://dtsfinance.pl/ znajdziecie mnóstwo ciekawych i przydatnych porad.
Rozmowa jest najbardziej naturalnym i owocnym ćwiczeniem umysłu.

Awatar użytkownika
ninaa
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Firma

Post autor: ninaa »

Trzeba pamiętać również o odpowiedniej reklamie swojej firmy. Także na pewno nie powinno zabraknąć na samym początku chociażby wizytówek. W tym kierunku możecie zgłosić się do firmy http://intro-graf.pl/projekty-graficzne/wizytowki/ , która zajmuje się tworzeniem wizytówek od podstaw. Ich wizytówki zawsze są oryginalne i solidnie wykonane.

Awatar użytkownika
MadziaS
Posty: 54
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:19

Re: Firma

Post autor: MadziaS »

To prawda, że czasem prowadzenie firmy wiąże się z problemami. Przede wszystkim niektóre przepisy prawa są trudne do interpretacji więc jeśli tytko macie problem z tym i nie jesteście pewni co tak naprawdę mówi dany przepis to najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Bardzo rzetelne porady prawne dla firm oferują fachowcy z firmy https://pravna.pl/ . Na stronie znajdziecie dokładny zakres ich działania.

Awatar użytkownika
escape
Posty: 63
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:15

Re: Firma

Post autor: escape »

Firma to projekt długodystansowy, z początkiem kosztowny, ale na pewno wymagający od nas nakładów nie tylko finansowych, ale także i nakładów czasowych. Musimy też iść z duchem czasu i wprowadzać pozytywne, ułatwiające jej prowadzenie, zmiany, jak na przykład elektroniczny obieg dokumentów od poznańskiego Primesoftu http://www.primesoft.pl/ . Tylko tak się dziś utrzymamy na powierzchni.

Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Firma

Post autor: rumaczek »

Na dobrą sprawę samo założenie firmy w dzisiejszych czasach to nie jest raczej żaden problem. Dlatego najlepiej już na początku zakładajmy, że w takim wypadku będziemy stawiać na jej informatyzację gdyż jest to poniekąd niezbędna ścieżka rozwoju. Ja już od lat używam rozwiązań IT od Sente.pl i jeszcze nie było momentu, kiedy mógłbym powiedzieć, że jest coś nie tak. Zawsze oprogramowanie działało i działa perfekcyjnie.

Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 43
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:31

Re: Firma

Post autor: kasiunia »

Promocja firmy powinna być prowadzona stale i na bieżąco, począwszy od ulotek czy wizytówek po udział w targach wystawienniczych.Uważam ,że udział w takiej imprezie wystawienniczej to przejaw najwyżej dbałości o reklamę firmy. Udział w imprezie branżowej to jednak także szereg przygotowań w tym konieczność zaopatrzenia się w lady i trybunki wystawiennicze .Najlepszą ofertę w tej kwestii mieli w tej firmie https://retio.pl/ ,gdzie proponują świetną jakość i darmową dostawę pod wskazy adres w Polsce.

Awatar użytkownika
foxi
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 12:41

Re: Firma

Post autor: foxi »

kasiunia pisze:
09 mar 2020, 11:56
Promocja firmy powinna być prowadzona stale i na bieżąco, począwszy od ulotek czy wizytówek po udział w targach wystawienniczych.(...)
Rzeczywiście jest tak jak piszesz. Jest to szczególnie ważne na początku funkcjonowania każdej firmy ,gdyż chcemy i musimy dotrzeć do jak największej grupy ludzi z informacja o naszym istnieniu - więc ulotki i wizytówki sprawdzą się tutaj bardzo dobrze.Później w zależności od rozwoju firmy i branży w jakiej ona działa można jak najbardziej wprowadzać inne gadżety reklamowe.Dość popularne to kalendarze i notesy, katalogi czy torby reklamowe. Wszystko to można zamówić w tej drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/ ,która słynie ze świetnej jakości a darmowa dostawa zamówionego zlecenia to bonus od firmy.

Awatar użytkownika
jesus.terry
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2020, 15:22
Lokalizacja: Szczecin

Re: Firma

Post autor: jesus.terry »

Własna firma jest ogromną odpowiedzialnością, trzeba nieustannie wszystko kontrolować.

Awatar użytkownika
ninaa
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Firma

Post autor: ninaa »

Każda firma bez wyjątku potrzebuje też skutecznej reklamy. Dlatego możecie sprawdzić pełną gamę najróżniejszych rozwiązań oferowanych przez Shark Design https://sharkdesign.pl/montaz/ . Na nich możecie liczyć w każdej kwestii, nawet jeżeli chodzi o montaż czy projektowanie. Lista oferowanych przez nich materiałów reklamowych jest naprawdę szeroka, także każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie.

Awatar użytkownika
Mariola
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:32

Re: Firma

Post autor: Mariola »

Jestem w 100% zgodna z waszymi opiniami.

Awatar użytkownika
Ilonka
Posty: 13
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:28

Re: Firma

Post autor: Ilonka »

Prowadzenie firmy to duże ryzyko więc warto je minimalizować jak najbardziej się da, a prowadząc spółkę można zniwelować ryzyko do minimum, Wcale nie trzeba jej zakładać i rejestrować od podstaw, wystarczy że kupisz gotową czystą spółkę tutaj https://sprzedajspolke.pl/ Jest to naprawdę bardzo dobre rozwiazanie problemu posiadania spółki. Możesz nabyć ją nawet z gotowym przypisanym kontem bankowym.

Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Firma

Post autor: rumaczek »

Teraz jeszcze mogę dodać, że już jak moja firma trochę funkcjonuje to miałem okazję przetestować kilka rozwiązań informatycznych. Bardzo fajnie sprawdza się elektroniczny obieg dokumentów od https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ gdyż znacząco on poprawia funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Jak dla mnie jest to bardzo ważna kwestia.

Jaśko

Re: Firma

Post autor: Jaśko »

Ja również teraz zastanawiam się nad założeniem własnej firmy ale chcę aby była ona w formie spółki oraz chcę prowadzić ją za granica. Z tego co się dowiedziałem to właśnie firma http://www.thompsonstein.com/ bez najmniejszego problemu jest w stanie poprowadzić całą obsługę prawnopodatkową takiej spółki.

ODPOWIEDZ