Zapchana kanalizacja

Gdzie kupić odzież roboczą i artykuły BHP? Kto ma najlepszy asortyment od sprawdzonych producentów? Sprawdź!
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 142
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Zapchana kanalizacja

Post autor: Kawoszka »

Jak poradzić sobie z zapchaną kanalizacją?

Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 492
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Zapchana kanalizacja

Post autor: Pamelka »

Ja uważam, że w takiej sytuacji najlepiej będzie wezwać fachowca :) Jeśli mieszkacie we Wrocławiu lub w okolicach, to polecam kontakt z firmą JOTKA, której ofertę znajdziecie na stronie https://jotka-hydraulik.pl/udraznianie-kanalizacji/. Ja korzystałam z ich usług już dwa razy i za każdym razem byłam zadowolona, bo poradzili sobie szybko i sprawnie, a ja nie musiałam dużo za to zapłacić ;)

Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Zapchana kanalizacja

Post autor: rumaczek »

Faktycznie taka sytuacja może być poważnym problemem, gdyż całość instalacji kanalizacyjnej należy porządnie przeczyścić. Dlatego ważne są regularne inspekcje i to jaki sprzęt jest używany do obsługi. U mnie bez problemów działają pompy ze sklepu dostudni.pl i jeszcze nie było sytuacji, aby cokolwiek poszło nie tak.

płob

Re: Zapchana kanalizacja

Post autor: płob »

W mojej opinii, jeżeli chodzi o czyszczenie przepompowni - to polecam zajrzeć pod ten link. Świetna firma, która zna się na rzeczy, więc na pewno nie będzie jakiegokolwiek problemu z wykonaniem usługi. Profesjonalne podejście i świetna cena powoduje, że będę jeszcze korzystał z ich usług.

Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 349
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Zapchana kanalizacja

Post autor: dziekizanic »

Niestety, ale problemy z kanalizacją często się zdarzają. A często my sami nie jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić, bo jednak jest to dość mocno ukryte. I wtedy specjalne kamery powinniśmy wpuścić, żeby przekonać się, gdzie jest zator i co się dzieje. Firma udraznianie-odplywu może wam pomóc w takiej sprawie jak udrożnienie odpływu Dajcie znać, co sądzicie o tej firmie.

wycieków2

Re: Zapchana kanalizacja

Post autor: wycieków2 »

Polecam osuszanie mieszkań ta firma pomogła mojemu sąsiadowi gdy pękła mu rura w ścianie i zalała łazienkę. Taka woda w ścianach jest niebezpieczna bo osłabia to materiał i może prowadzić do powstania grzyba lub pleśni. Polecam bardzo bo ta firma również po osuszaniu może zdezenfekować ściany.

ODPOWIEDZ