Zbiorniki ppoż

Gdzie kupić odzież roboczą i artykuły BHP? Kto ma najlepszy asortyment od sprawdzonych producentów? Sprawdź!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 29
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:54

Zbiorniki ppoż

Post autor: heniutek »

Ostatnio widziałem fajny artykuł o tym, jaką rolę mają zbiorniki przeciwpożarowe. Jako jeden z elementów systemu ppoż potrafią mocno zminimalizować straty związane z pożarem. W sumie to zastanawiam się, jaki byłby koszt nawet najmniejszego zbiornika.

https://nzozrevita.pl/blog/udar-mozgu-przyczyny-i-objawy

Edwarduś

Re: Zbiorniki ppoż

Post autor: Edwarduś »

Znalazłem ostatnio w necie artykuł o wyjaśnieniu znaczenia sytemów oddymiania przeciwpożarowych, pozostawiam link: https://bit.ly/2MZNLG5. Przeczytałem cały i jest to w dość prosty sposób opisane, może coś Ci się przyda.

łuki93

Re: Zbiorniki ppoż

Post autor: łuki93 »

Dużą ilość różnorakich zbiorników można znaleźć w serwisach ogłoszeniowych. Może to właśnie tam znajdziemy o odpowiednim rozmiarze i cenie :)

Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: Zbiorniki ppoż

Post autor: Marysia82 »

Wiem, że oni https://www.firesafety24.pl/ świadczą usługi ppoż. Robią też szkolenia i operaty. Firma działa kompleksowo także z pewnością będą mogli pomóc. Działania w temacie ppoż są bardzo ważne i trzeba zadbać o każdy szczegół. Najlepiej pod okiem profesjonalistów.

Awatar użytkownika
Inka
Posty: 24
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:05

Re: Zbiorniki ppoż

Post autor: Inka »

W każdym budynku powinno się liczyć przede wszystkim bezpieczeństwo. Najlepiej zainstalować czujki, które poinformują o niebezpieczeństwie w porę. Słyszałam, że systemy oddymiania w Krakowie posiada firma https://fpi.com.pl/oferta/systemy-oddymiania/ . Oni zajmują się również montażem systemów. Od lat współpracują z najlepszymi producentami, dlatego jakość ich usług jest wysoka.

guteś

Re: Zbiorniki

Post autor: guteś »

Jeśli poszukujecie różnego rodzaju zbiorników, to warto dobrze rozejrzeć się w sieci, aby znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Tutaj https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/zb ... me.46.html można na spokojnie sobie zerknąć. Mają tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji w tym zakresie. Właśnie dlatego warto sobie tam zerknąć.

Robuś

Re: Zbiorniki ppoż

Post autor: Robuś »

W sumie u mnie takie zbiorniki nie są potrzebne i ja jestem zdania, ze właśnie zakup zbiornika hydroforowego było tym czego tak naprawdę potrzebowałem. Najbardziej podoba mi się fakt, że w sklepie https://ogrody24.pl/zestawy/zestawy-hydroforowe bez najmniejszego problemu dostałem doskonałe zestawy hydroforowe.

ODPOWIEDZ