brc?

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
izis
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:44

brc?

Post autor: izis »

Jestem zainteresowany przejściem na instalację gazową w swoim aucie. Może macie jakies sprawdzone firmy w tym temacie? Widziałem, że na rynku popularny jest m.in. BRC - co sądzicie o tej firmie? Znacie ją?

teczki do archiwizacji
Awatar użytkownika
jncs
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2020, 19:15

Re: brc?

Post autor: jncs »

Napisz skąd jesteś. To może uda się podpowiedzieć dobrego gazownika do montażu instalacji. BRC to marka instalacji. Faktycznie jedna z lepszych na rynku. Mają żywotne wtryskiwacze i dobrej klasy reduktory. Przeglądy też będziesz robił rzadziej niż przy innych instalacjach bo co 15 tys.km.
Awatar użytkownika
Janosik12
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 20:02

Re: brc?

Post autor: Janosik12 »

BRC to bardzo dobry wybór. Instalacje te są najdłużej na rynku i cieszą się sporym zainteresowaniem. Myślę, że największa zaletą jest wytrzymałość ich podzespołów.

cbd oil royal queen
Awatar użytkownika
tomin
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:19

Re: brc?

Post autor: tomin »

Z tego co się orientowałem w temacie to BRC ma bardzo dobrej jakości wtryski. Dwóch znajomych ma i chwalą instalację a jestem w stanie im uwierzyć bo to fascynaci motoryzacyjni to wiedzę mają.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2020, 6:28 przez tomin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tankusia
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:19

Re: brc?

Post autor: tankusia »

Mąż ostatnio wspominał o BRC i w ogóle o zainstalowaniu gazu w naszym aucie. Liczył koszta jak szybko się nam ta inwestycja zwróci. I wygląda to bardzo dobrze. Myślę że za miesiąc dwa będziemy mieli kasę aby założyć instalację gzową.
Awatar użytkownika
tomin
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:19

Re: brc?

Post autor: tomin »

Mam instalację BRC od roku. Jestem zadowolonym użytkownikiem. Też przed założeniem sporo czytałem na ten temat i porównywałem oferty. To prawda masz 2 lata gwarancji. Ja na razie jestem po pierwszym przeglądzie i jest ok.
Awatar użytkownika
Janosik12
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 20:02

Re: brc?

Post autor: Janosik12 »

tankusia pisze: ↑01 mar 2020, 22:05 Mąż ostatnio wspominał o BRC i w ogóle o zainstalowaniu gazu w naszym aucie. Liczył koszta jak szybko się nam ta inwestycja zwróci. I wygląda to bardzo dobrze. Myślę że za miesiąc dwa będziemy mieli kasę aby założyć instalację gzową.
To akurat zależy tylko od tego ile km zrobimy. Na stronie BRC jest rozbudowany kalkulator oszczędności można sobie szczegółowo oszacować zwrot instalacji i jakie korzyści mamy w skali roku.
ODPOWIEDZ