Części do układów wydechowych

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
Zdzisław
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2021, 3:36

Części do układów wydechowych

Post autor: Zdzisław »

Cześć wam. Kupujecie może części takie jak filtry cząstek stałych przez internet? Ja uważam, że na małą liczbę ofert narzekać nie można, a spośród nich zawsze przecież znajdzie się sklep, w którym faktycznie te zakupy zrobić warto. Ja mam zresztą szczęście do znajdywania perełek, więc jeśli chcielibyście się dowiedzieć, skąd najlepiej zamawiać części do układów wydechowych, to dajcie znać ;)
Awatar użytkownika
salma43
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:41

Re: Części do układów wydechowych

Post autor: salma43 »

Odradzano mi zakup diesla ale niestety nie posłuchałam. A ostatnio znalazłam portal motoryzacyjny gdzie był artykuł na temat filtrów DPF. Jak poczytałam o tym to boję się, że mogę mieć problem ponieważ jeżdżę większość czasu po mieście a to nie służy takiemu autu. Więc pewnie za jakiś czas się do ciebie odezwę.
madziuś

Re: Części do układów wydechowych

Post autor: madziuś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://sklep.cycle-parts.pl/ducati,cp47,pl.html
ODPOWIEDZ