instalacja brc

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
tankusia
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:19

instalacja brc

Post autor: tankusia »

Mój znajomy niedawno kupił skodę i ma zamiar założyć w niej instalację lpg. Pytał się mnie, więc ja pytam was - czy warto zdecydować się na BRC? Słyszeliśmy, że są bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o nie zawodność takiej instalacji. Macie jakąś wiedzę w tym temacie?

dialux oświetlenie awaryjne
Awatar użytkownika
jncs
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2020, 19:15

Re: instalacja brc

Post autor: jncs »

BRC to na pewno jedne z lepszych instalacji na rynku. Dużo zależy jednak jakie auto i silnik. Wtedy można coś konkretnie podpowiedzieć.
Awatar użytkownika
tomin
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:19

Re: instalacja brc

Post autor: tomin »

Mi polecało parę osób BRC i też się przymierzam do zmiany. Cenowo też moim zdaniem dobrze wychodzi koszt założenia. Myślę że dość szybko się zwróci.
Awatar użytkownika
jncs
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2020, 19:15

Re: instalacja brc

Post autor: jncs »

Tomin jakie masz auto i silnik? Bo są różne instalacje, musi być instalacja pod konkretny silnik. W BRC nie ma z tym problemów bo instalację są dedykowane pod konkretne typu silników.
Awatar użytkownika
Janosik12
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 20:02

Re: instalacja brc

Post autor: Janosik12 »

Na pewno te instalacje mają jedne z najlepszych podzespołów (wtryski,reduktor) dlatego też są wytrzymałe i wiele osób sobie to chwali. Warto jeszcze mieć na uwadze, że dużo zależy od montera. Rozejrzyj się za dobrym fachowcem i możesz montować BRC.
Awatar użytkownika
izis
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:44

Re: instalacja brc

Post autor: izis »

BRC przede wszystkim ma długą gwarancję. Dłuższą niż inne instalacje. A jakość podzespołów jak ktoś wspomniał jest wysoka. Wystarczy się dowiedzieć kto montuje w okolicy.
ODPOWIEDZ