Sklep z częściami Malexa

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
zygmunt
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 23:29

Sklep z częściami Malexa

Post autor: zygmunt »

Witam, czy ktoś z was kupował coś w klepie malexa.pl i mógłby podzielić się opinią? Słyszałem, że mają w porządku ceny i dość szybko wysyłają zamówione produkty. To prawda?
Awatar użytkownika
tristan1978
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 9:18

Re: Sklep z częściami Malexa

Post autor: tristan1978 »

Prawdą jest to, że błyskawicznie realizują zamówienia, a ceny mają konkurencyjne. Można dzięki temu sporo zaoszczędzić, zamiast oddawać samochód w ręce mechanika. Zawsze kupuję potrzebne części właśnie u nich, bo to mi się najlepiej opłaca ;)
Awatar użytkownika
freddy.beahan
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 13:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Sklep z częściami Malexa

Post autor: freddy.beahan »

o, dzięki za polecenie! :idea:
Awatar użytkownika
emma52
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 15:03
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Sklep z częściami Malexa

Post autor: emma52 »

Mam zamiar kupić używany samochód, wiem że od razu będę chciała wymienić tarcze hamulcowe, które mogą być bardzo zużyte. Czy to dobry pomysł? Chciałam zamówić je przez sieć z https://www.centrumauto.pl/marka/1-1000 ... -hamulcowe. Wybierając tarcze hamulcowe do samochodu pamiętajmy o kilku ważny kwestiach. Najważniejszy jest dobór odpowiedniego rozmiaru tarczy. Przed zakupem najlepiej zapoznać się z instrukcją producenta lub część dobrać wykorzystując numer VIN samochodu.
Awatar użytkownika
instant
Posty: 49
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:32

Re: Sklep z częściami Malexa

Post autor: instant »

Wiadomo, że kupując używany samochód musimy liczyć się z drobnymi wymianami bo tak to już jest. My nawet powinniśmy coś zrobić z reflektorami bo na przeglądzie zwrócono nam uwagę, że są bardzo poniszczone. Szukając jakiegoś rozwiązania trafiliśmy na ich ofertę http://www.xenon24.eu/ także umówimy się i zobaczymy co w ogóle da się z nimi zrobić. A Wy pamiętacie także o zadbaniu o jakość świateł w Waszych samochodach?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Sklep z częściami Malexa

Post autor: Pamelka »

Bardzo duży wybór części samochodowych oferuje również Sklep motoryzacyjny 2407 pl. Jeśli więc myślicie o tym, aby zamówić jakieś części do auta przez internet, to polecam się tam rozejrzeć ;) Nie pożałujecie, ceny są atrakcyjne, a asortyment szeroki ;)
ODPOWIEDZ