Wynajem auta

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Wynajem auta

Post autor: Kawoszka »

Gdzie w Katowicach można wynająć jakieś auto, najlepiej luksusowe?

przeniesienie internetu
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Wynajem auta

Post autor: Pamelka »

Z tego, co się orientuję, to w Katowicach ma swój oddział taka wypożyczalnia samochodów CARMINES. Jak widać na ich stronie internetowej https://carmines.pl/tag/luksusowe/, można u nich wypożyczyć również takie właśnie auto luksusowe. Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że naprawdę warto z tego skorzystać ;) Polecam ;)

szkła kontaktowe łódź
Awatar użytkownika
Madzia
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:12

Re: Wynajem auta

Post autor: Madzia »

Wiele osób od czasu do czasu musi wynająć samochód, chociażby po locie. Widziałam, że ta wypożyczalnia podstawia auta na lotnisko w Jesionce https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-jasionka . Dzięki temu podróż może być bardziej komfortowa. Można skorzystać też z opcji wynajmu auta z kierowcą. To jest dobre rozwiązanie dla osób, które są zmęczone lub nie mają prawa jazdy. Ceny zaczynają się od 49 zł.
Awatar użytkownika
maracuja
Posty: 23
Rejestracja: 21 gru 2019, 8:55

Re: Wynajem auta

Post autor: maracuja »

Co do kosmetykow samochodowych, to wlasnie czas by bylo zadbac o samochod przed sezonem letnim. Co szczegolnie polecacie? potrzebowalbym czegos do tapicerki i plastikow na pewno, bo te po zimie wygladaja tragicznie
Awatar użytkownika
adamka
Posty: 42
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: Wynajem auta

Post autor: adamka »

A mnie interesuje jaka skrzynia biegów w wynajętym aucie będzie lepsza. Nie wiem tak do końca na jaką się zdecydować i pomyślałam że zapytam jakie auta wynajmujecie? Te z manualną czy automatyczną skrzynią?
jadwigaa

Re: Wynajem auta

Post autor: jadwigaa »

Powiem wam, że ja myślę o tym by postawić na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Właśnie z tego co słyszałam to wycieraczki są bardzo ciche i przede wszystkim dobrze sobie radzą z zabrudzeniami
ODPOWIEDZ