Dach.

Wątek dla wielbicieli ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy urządzaniu ogrodu, sadzeniu kwiatów i krzewów i pielęgnacji roślin.
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Dach.

Post autor: ayla »

Hej.
Niedługo planuje remont obiektu mojej firmy. Z tego co dowiedziałam się, potrzebna będzie nawet konstrukcja dachu. Czy polecicie mi kogoś kto projektuje i produkuje drewniane szkilety?
Awatar użytkownika
ninaa
Posty: 90
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Dach.

Post autor: ninaa »

Szczerze mówiąc to ja znam tylko jedną firmę, która zajmuje się wiązarami dachowymi. A mianowicie chodzi mi o firmę MG Dachy https://mgdachy.pl . Jest to popularna i ceniona firma, godna zaufania. Także możesz do nich się zgłosić.
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Dach.

Post autor: ayla »

Czyli powiadasz, że na firmę MG Dachy mogę liczyć? - To, dobrze. Myślę, że faktycznie z nimi się skontaktuję. Wydaje mi się, że będzie to dobra współpraca.
Awatar użytkownika
Tomus
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2020, 10:58

Re: Dach.

Post autor: Tomus »

W naszym przypadku wybór padł jednak na dach dwuspadowy i dokładnie pokrycie Rubin13V ze względu na jakość wykonania, estetykę oraz zabezpieczenia przed porastaniem i zabrudzeniami powłoka glazurowaną. A do tego 30 letnią gwarancję. Jednocześnie zwróćcie uwagę na wysokiej jakości materiały hydroizolacyjne które znajdziecie w ofercie Icopal - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS. Pozdrawiam!
Gożdz25

Re: Dach.

Post autor: Gożdz25 »

Dach to chyba najważniejsza konstrukcja każdego domu.Musimy więc do jego budowy zatrudnić porządnego wykonawcę - firmę, która dotrzyma terminów i jakości roboty. Mój szwagier do etapu montażu dachu wynajął dźwig budowlany wraz z operatorem - https://www.dzwigi-kotlicki.pl/ ,co wydaje się być decyzją bardzo trafioną. Bez dźwigu prace nie postepowałyby tak szybko sprawnie i dokładnie. To była bardzo dobra decyzja.
Maryśka

Re: Dach.

Post autor: Maryśka »

Czy zdajecie sobie sprawę z tego jak ważną konstrukcją dla każdego budowanego domu jest dach ? Postarajcie się więc znaleźć do jego wykonania ekipę z doświadczeniem.Mój szwagier dość długo zwlekał szukając takiej ekipy..W końcu ją znalazł - https://mgdachy.pl/transport-montaz/ .To panowie z Mg Dachy, działają szybko i dokładnie.Wiele elementów przygotowują w swojej firmie a na miejscu to składają, docinają itp. .. a doświadczenie ? - ponad 20-letnie.To wystarczy by wiedzieć jak się buduje dachy.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
gżegżółka

Re: Dach.

Post autor: gżegżółka »

W poszukiwaniu materiałów na dach warto zajrzeć na serwisy ogłoszeniowe. Pomoże nam to w rozeznaniu na rynku i ocenianiu, jakie koszta beda sie z tym wiązały.
kaśka

Re: Dach.

Post autor: kaśka »

jak ogarniacie dach i potrzebujecie odpowiednich materiałów to ja od siebie polecam własnie https://xplo.pl/ Mają najlepsze i najbardziej solidne materiały budowlane w super cenie.
Leceń

Re: Dach.

Post autor: Leceń »

Bardzo dobrze, ze poprzednik poruszył temat hydroizolacji dachu o której nie powinniście zapominać ponieważ jednak kluczowa jest jakość wykonania, bezpieczeństwo i jednocześnie wieloletnia gwarancja. Mam nadzieję, ze i u Wasz Icopal się sprawdzi bo rzeczywiście na tle standardów wykonania trudno mieć tutaj jakiekolwiek zastrzeżenia. Osobiście jestem mega zadowolony i mam nadzieję, że temat się tutaj rozwinie, bo jednak nie jest to proste zadanie.
MikołajSz

Re: Dach.

Post autor: MikołajSz »

Dlatego też my zdecydowaliśmy się na wykorzystanie w przypadku hydroizolacji fundamentów i dachu system Szybki Syntan SBS o połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Papy produkowane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia. No i też potwierdzeniem tego jest bardzo długa imienna gwarancja.
Violuś

Re: Dach.

Post autor: Violuś »

Budowa domu tak na prawdę zaczyna się już od zakupu projektu budowlanego.To bardzo ważny moment, bo od niego zależy przyszłość całej budowy. Pamiętajmy też ,że dach to najważniejsza konstrukcja naszego domu i do jego wykonania trzeba podejść wyjątkowo skrupulatnie.By mieć pewność ,że dach zostanie wykonany co najmniej poprawnie, musimy znaleźć firmę budowlaną z doświadczeniem. Nam polecono firmę Mg Dachy - https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ , która prze przystąpieniem do prac zrobiła nam wycenę więźby dachowej. Firma jak się dowiedzieliśmy działa na rynku 20 lat, więc i doświadczenie ma spore.



MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Mikoś

Re: Dach.

Post autor: Mikoś »

Podzielam wypowiedź poprzednika i uważam, że hydroizolacja jest bardzo ważna zarówno w przypadku hydroizolacji fundamentów, ale również dachów to Icopal bardzo dobrze pod tym względem wypada. Co również ważne zapewniają bardzo dobre warunki gwarancyjne które sięgają ponad 45 lat.
SławkaRz

Re: Dach.

Post autor: SławkaRz »

Zgodzę się ,że dach to najważniejsza konstrukcja domu. Jego budowę należy rozpocząć od porządnego projektu budowlanego. Dotyczy to zresztą całej konstrukcji domu. Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach znaleźliśmy pracownię Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ a tam bardzo duży wybór projektów budowlanych. Tam też wybraliśmy projekt dla naszego przyszłego domu. Niespodzianką zaś okazał się darmowy pakiet dodatków a wśród nich projekty ogrodzenia oraz szamba. Dla nas bardzo ważne projekty.
Tymoń

Re: Dach.

Post autor: Tymoń »

W przypadku trwałego i bezpiecznego dachu to ja jestem zwolennikiem wyboru ceramiki oraz dachówek betonowych, która jest najtrwalszym rozwiązaniem i jednocześnie także pięknymi kolorami. Z reszta wystarczy tylko spojrzeć na rozwiązania proponowane przez Braas bo to jeden z nielicznych producentów który pozytywnie zaskakuje ilością modeli i dostępnością najmodniejszych kolorów. Jednocześnie przy tym licząc na bardzo dobre warunki gwarancyjne.
ODPOWIEDZ