Płytki balkonowe

Wątek dla wielbicieli ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy urządzaniu ogrodu, sadzeniu kwiatów i krzewów i pielęgnacji roślin.
Soreni

Płytki balkonowe

Post autor: Soreni »

Podobają Wam się takie płytki imitujące marmur? Ja jestem w nich totalnie zakochana i mam plan właśnie takie położyć na taras, chociaż z drugiej strony, na stronie Cerdesign znalazłam też płytki imitujące beton, które również skradły moje serce. No i teraz mam dylemat, które z nich kupić, jeśli chodzi o balkon. Co myślicie?
joaśka

Re: Płytki balkonowe

Post autor: joaśka »

Soreni pisze: ↑02 wrz 2021, 0:27 Podobają Wam się takie płytki imitujące marmur ? Ja jestem w nich totalnie zakochana i mam plan właśnie takie położyć na taras, chociaż z drugiej strony, na stronie Cerdesign znalazłam też płytki imitujące beton, które również skradły moje serce. No i teraz mam dylemat, które z nich kupić, jeśli chodzi o balkon. Co myślicie?
Bardzo dobrą opcją są również pergole . Ostatnio właśnie trafiłam na ofertę jaką posiada producent e-markizy i powiem wam, że jestem zachwycona. Pergole prezentują się rewelacyjnie i co ważne ich jakość jest bardzo wysoka, więc wybór okazał się strzałem w dziesiątkę
ODPOWIEDZ