Blog turystyczny o górach

Szukasz sprzętu sportowego? Chcesz kupić rower? To temat, w którym dzielimy się opiniami o sklepach z artykułami do uprawniania sportów.
Awatar użytkownika
whywelose
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:09

Blog turystyczny o górach

Post autor: whywelose »

Blog podróżniczy o górach https://najednejlinie.pl/, wyprawy górskie i trekking dla pasjonatów gór - blog podróżniczy "Na jednej linie". Autor zaraża swoją pasją, pragnie, aby każdy spróbował tej aktywności fizycznej, z tego powstają interesujące, pełne pasji i zaangażowania artykuły, praktyczne poradniki, niesamowite opowieści z wypraw po górach. Polecam
Awatar użytkownika
Bezimienny867
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:28

Re: Blog turystyczny o górach

Post autor: Bezimienny867 »

Bardzo zainteresowało mnie to zagadnienie. Możesz coś więcej o tym napisać?
To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy, tak pełni wątpliwości
Awatar użytkownika
betin
Posty: 7
Rejestracja: 12 paź 2019, 9:48

Re: Blog turystyczny o górach

Post autor: betin »

spoko jest
Awatar użytkownika
majes
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:28

Re: Blog turystyczny o górach

Post autor: majes »

A jeżeli wybieracie się w góry (np na Ukrainie) autem, na wypad w stylu offroad, szczerze polecam sklepik terenowiec 4x4 - masa akcesoriow zwiekszajacych komfort i bezpieczenstwo na takim gorskim wypadzie.

czarnej madonny
Awatar użytkownika
Heniutek99
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:03

Re: Blog turystyczny o górach

Post autor: Heniutek99 »

Apropos blogów, to sam chciałbym rozpocząc pisanie blogsa w tematyce mojej branży aby naświetlić klientom moją działalność oraz jakie plusy płyną z skorzystania z usługi, nie wiem tylko jak założyć bloga na blogspot nigdy tego nie robiłem i czy mógłby ktoś mi to wytłumaczyć?
Awatar użytkownika
itada
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:42

Re: Blog turystyczny o górach

Post autor: itada »

O, no to skoro macie takie zainteresowania, to może właściwie też was zainteresuje blog sportowy Sport Click? W sumie wydaje mi się, że to jest jedno z tych miejsc w sieci, które warto znać, bo daje od siebie więcej, niż konkurencja. Od razu widać, że publikującym i administratorom zależy na tym, żeby odwiedzający dostali rzetelną garść wiadomości.
Józef432

Re: Blog turystyczny o górach

Post autor: Józef432 »

Jeśli prowadzicie takiego bloga, to na pewno warto stawiać na jak najlepszą jakość Waszych tekstów. Odbiorcy cenią sobie takie podejście, dlatego też warto podejść do tego tematu z głową. Może dobrym pomysłem w tym przypadku będzie korekta tekstu? Przemyślcie, jak mogłoby to wypaśc w Waszym przypadku.
ODPOWIEDZ