Sukienki

Wszystko o modzie, ubraniach i projektantach. Gdzie kupować najlepszą odzież w dobrych cenach, jak szukać rabatów, jak polować na wyprzedaże.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Sukienki

Post autor: Kawoszka »

Gdzie kupić odświętne sukienki dla dziewczynek?

czajnik elektryczny czy gazowy
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Sukienki

Post autor: Pamelka »

Bardzo ładne, eleganckie sukienki dla dziewczynek na różne okazje mają na przykład w sklepie internetowym https://mkmaryla.pl/. Wybór jak widać jest tam bardzo szeroki, a dostępność rozmiarów bardzo duża. Można zamówić taką sukienkę na wymiar, podając również obwód klatki piersiowej. Bardzo duży plus za to, bo w większości sklepów rozmiar uzależniony jest tylko od wzrostu, a przecież dzieci są różne ;)
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Sukienki

Post autor: dziekizanic »

Ja najczęściej odzież zamawiam przez internet, bo tak jest zdecydowanie taniej, niż w sklepach stacjonarnych. Na przykład sukienki studniówkowe zamówiłam sobie na stronie sukienki.pl Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam wiosną chodzić w sukienkach :)
Awatar użytkownika
rudka
Posty: 59
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:34

Re: Sukienki

Post autor: rudka »

Eleganckie i wysokogatunkowe sukienki ja sobie zamawiam na stronie sklepu NICO. Jestem zadowolona, bo dobrze się noszą i piorą i to nie byle co z sieciówki. Jest w czym wybierać więc polecam Wam sprawdzić, co mają na stronie ;)
ODPOWIEDZ