Studia zaoczne

Szukasz prezentu dla malucha? Nie wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór Lego? Polecamy najlepsze sklepy z zabawkami dla dzieci.
Awatar użytkownika
Dziania
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Studia zaoczne

Post autor: Dziania »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami : http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
el_yate
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:03

Re: Studia zaoczne

Post autor: el_yate »

A czytałeś jakieś artykuły na ten temat? W taki sposób chyba też coś znajdziesz.

solar bielsko
- Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi. (...)
Awatar użytkownika
maciekjed
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:38

Re: Studia zaoczne

Post autor: maciekjed »

Zawsze sprawdzam opinie w sieci na temat danej usługi. W ten sposób mam pewność, że wybieram tylko sprawdzone opcje.
Zawsze można coś zmienić. Nawet jeśli wydaje się to niemożliwe.
Awatar użytkownika
ziaro
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:34

Re: Studia zaoczne

Post autor: ziaro »

Niech ktoś bardziej rozwinie ten temat. Zainteresowało mnie to bardzo.
- Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze – powiedziałem. [190]
Awatar użytkownika
Deger
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:02

Re: Studia zaoczne

Post autor: Deger »

Nie bez powodu ten wątek przykuł moją uwagę. Liczne informacje stąd wyciągnąłem.
Nie indoktrynuj własnych dzieci. Naucz je myśleć samodzielnie, naucz je oceniać dowody i naucz je nie zgadzać się z tobą
Awatar użytkownika
Bover
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2019, 1:04

Re: Studia zaoczne

Post autor: Bover »

Osobiście z tego nie korzystałem, ale znajomy mówił, żę jest to całkiem dobra oferta. Poleca takie rozwiązanie.

opatrunek indywidualny w
Miłość sprawia, że nawet ludzie trzeźwo myślący stają się idiotami.
Awatar użytkownika
Beciks00
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:57

Re: Studia zaoczne

Post autor: Beciks00 »

Akurat nie interesują się tymi sprawami. Ale mam paru znajomych, może coś będą wiedzieli. Popytam i się odezwę.
Nie ma nic bardziej nieokiełznanego niż uśmiech mężczyzny w szponach własnej krwiożerczości. Może z wyjątkiem uśmiechu kobiety, która go kochała.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Re: Studia zaoczne

Post autor: Dalla »

Świetny wybór kierunku studiów. Jeżeli ten temat sprawia Ci przyjemność to na pewno osiągniesz sukces. Trzeba świadomie wybierać kierunek studiów.
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Studia zaoczne

Post autor: Pamelka »

A czy oprócz studiów robicie sobie jakieś dodatkowe kursy i szkolenia? Jeśli nie, to może warto byłoby zacząć? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę takich kursów i szkoleń na stronie http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/. Warto się z nią zapoznać, a nuż znajdziecie jakieś szkolenie dla siebie ;)
Awatar użytkownika
jordancollier
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2020, 9:04
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Studia zaoczne

Post autor: jordancollier »

Studia w systemie zaocznym są dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcemy dodatkowo pracować.
Awatar użytkownika
melvina.zieme
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Studia zaoczne

Post autor: melvina.zieme »

Czy ktoś z Was jest już dużo starszy od obecnych studentów i wybrał się do szkoły?
ODPOWIEDZ