Strona 1 z 1

Usługi holowania

: 05 sty 2021, 6:31
autor: Edwin_91
Z usług jakich firm w zakresie holowania polecacie korzystać? Ja dużo pochwał słyszałem na temat firmy Pomocnik24h. Czy faktycznie są tacy niezastąpieni? Koniecznie podzielcie się opiniami.

kuwety yarro

Re: Usługi holowania

: 19 sty 2021, 22:56
autor: dargosław83
Tak naprawdę to żaden przypadek nie stanowi dla tej firmy trudności. Kilka razy zamawiałem u nich usługi lawetą i nie dość, że szybko zjawiali się na miejscu, to jeszcze nie liczyli sobie duża za fatygę. Jak najbardziej polecam.

Re: Usługi holowania

: 22 lut 2021, 19:28
autor: Pamelka
Jeśli ktoś z Was musiałby skorzystać z takich profesjonalnych usług holowania auta na terenie Poznania lub okolic, to polecam kontakt z firmą https://pomoc-drogowa-poznan.supermechanik.pl, która takie właśnie usługi świadczy. To naprawdę dobra pomoc drogowa, działająca 24 godziny na dobę ;)

Re: Usługi holowania

: 06 wrz 2021, 12:51
autor: gośka90
Wszystko też zależy od tego, co chcesz transportować. Jeśli auto na lawecie to może zainteresuje Cię pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Polecam się zapoznać z ich ofertą - to bardzo dobra i sprawdzona przeze mnie firma.

Re: Usługi holowania

: 08 wrz 2021, 20:19
autor: Wieśko
Faktycznie czasami takie są sytuacje, że najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonienie po pomoc drogową gdyż nasz pojazd niestety nie chce dalej jechać. Muszę przyznać, że w moim przypadku holowanie Warszawa było zdecydowanie najlepszym wyborem. Jeśli będziecie w stolicy to jak najbardziej warto jest skorzystać z ich usług.

hd video for pc

Re: Usługi holowania

: 13 sty 2022, 10:45
autor: bart
Usługi holowania czy pomocy drogowej są zdecydowanie potrzebne. Na drodze zdarzają się naprawdę różne, nieprzewidziane sytuacje. Nie może zabraknąć także usług wulkanizatora. Są one konieczne czy to do wymiany sezonowej opon czy do różnego rodzaju usterek, które na naszych drogach naprawdę nierzadko się zdarzają. Mnie pomoc w tym zakresie udało się znaleźć na https://wulkanizator.com.pl , niedaleko miejsca mojego postoju. Panowie podjechali i na miejscu naprawili uszkodzenie.