Co na rany?

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Co na rany?

Post autor: Kawoszka »

Czego używacie do dezynfekcji ran?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Co na rany?

Post autor: Pamelka »

Ja dawniej używałam zwykłej wody utlenionej, ale od jakiegoś czasu zawsze mam w apteczce Octenisept. Jest to bardzo dobry lek na rany, który działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo. Zapobiega zakażeniom i przyspiesza gojenie się ran :)
Awatar użytkownika
ninaa
Posty: 90
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Co na rany?

Post autor: ninaa »

Tak są to istotne sprawy. Ważne jest również o prawidłową dbałość o rany wewnętrzne, pooperacyjne. Myślę, że tutaj można wspomóc ich się gojenie kupując specjalistyczne produkty tutaj link . A są takie, które osłaniają tkanki miękkie przed dostępem powietrza, ułatwiają gojenie się takich ran.

kolor mebli calvados
Awatar użytkownika
kangurek
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2019, 21:10

Re: Co na rany?

Post autor: kangurek »

Bardzo ważne aby w apteczce mieć jakiś dobry i skuteczny środek na rany. A jest to niezbędne zwłaszcza jak w domu ma się dzieciaki, wtedy o takie rany nie jest trudno. Dlatego też ja w apteczce mam środek odkażający octenisept Bardzo łatwo się go aplikuje no i co najważniejsze nie szczypie w ranę. Także dzieci dają sobie zrobić nim rany bez problemu
Awatar użytkownika
Heniutek99
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:03

Re: Co na rany?

Post autor: Heniutek99 »

Jak masz otwartą rane lub śmiaczącą się bliznę to najlepszy będzie środek odkażający jakim jest octenisept, wielu lekarzy go poleca, sama po cesarskim cięciu czyściłam nim bliznę i szybko oraz ładnie się zagoiła. Na pewno warto będzie się nim zainteresować.
ODPOWIEDZ