elementy do maszyn cnc

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Magnus_62
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2023, 4:52

elementy do maszyn cnc

Post autor: Magnus_62 »

Witam! Jakie znacie i polecacie sklepy internetowe z elementami do maszyn CNC? Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Szczególnie interesują mnie uszczelki gumowe, które są potrzebne do wykonania precyzyjnych prac. Jaki dostawca ma dobre ceny i porządnej jakości części? Koniecznie dajcie znać. Tymczasem dziękuję za wszelkie sugestie i porady. ;)
BEZCYKLOWA

Re: elementy do maszyn cnc

Post autor: BEZCYKLOWA »

Jestem zainteresowana usługami takimi jak cięcie laserowe blachy i to dla mnie jest kluczem do działania. Może jednak każdy z Was ma coś innego do powiedzenia, ale jeszcze nie wiem, gdzie sobie to znajdę. Może jednak mimo wszystko znajdziemy coś odpowiedniego?
karinka98

Re: elementy do maszyn cnc

Post autor: karinka98 »

Cześć, mam trofea ze stali nierdzewnej i jak dla mnie to mocno zagubiona sprawa, żeby na przykład rozwiązać to odpowiednio. I jeśli już mam o tym mówić, to może jednak wiecie, jak powinno się odbywać polerowanie stali nierdzewnej i kto się tym może zająć? Dodam, że bardzo mi zależy na konkretnym przykładzie rozwiązania.
ODPOWIEDZ