Jaki faktoring

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jaropełk
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2023, 18:30

Jaki faktoring

Post autor: Jaropełk »

Jako, że od jakiegoś czasu biję się z myślami i zastanawiam się nad wyborem rodzaju faktoringu odpowiedniego do mojej działalności, stwierdziłam, że może zapytam na forum - pewnie ktoś z Was będzie w stanie doradzić :) To, że potrzebuję pomocy firmy faktoringowej wiem na pewno, nie wiem natomiast jaki wybrać, bo z tego co wiem, są różne rodzaje faktoringu.
strzałka

Re: Jaki faktoring

Post autor: strzałka »

Jak chodzi o mnie, to zastanawia mnie - gdzie dostępna jest najkorzystniejsza usługa faktoringu? Nie wiem, ale w sieci znalazłam firmę Transcash - kojarzycie ich? Czy ktoś z was z nimi współpracuje? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym, jak efektywniej prowadzić finanse w swojej firmie.
gabik

Re: Jaki faktoring

Post autor: gabik »

Tej firmy nie znam. Natomiast faktoring w Aforti Factor to świetny sposób na uzyskanie potrzebnej płynności finansowej tym bardziej że można w ten sposób uzyskać nawet 100% wartości faktury oraz jest minimum formalności do tego potrzebnych. Na pewno warto zwrócić uwagę na fakt, że do uzyskania środków wystarczy sam wniosek.
anitaa

Re: Jaki faktoring

Post autor: anitaa »

Ostatnio rozważam skorzystanie z https://www.oscbr.pl/ . System ten zdobył wiele pozytywnych opinii, a co najważniejsze, cechuje się intuicyjną obsługą.
ODPOWIEDZ