markowe perfumy

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Atena_63
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2023, 3:43

markowe perfumy

Post autor: Atena_63 »

Hejka :)
Poszukuję markowych perfum, które będą pasować do mojego stylu. Przeszukałam wiele sklepów internetowych i sklepów stacjonarnych, ale nadal nie mogę znaleźć tego, czego szukam.
Kilka dni temu zauważyłam, że Dior Homme Parfum jest bardzo popularnym zapachem wśród moich znajomych. Wiem, że jest to marka luksusowa, ale chyba można takie produkty znaleźć nieco taniej, prawda?
Mam nadzieję, że ktoś na tym forum może mi pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Bardzo bym doceniła jakiekolwiek porady lub opinie na temat wspomnianych perfum
Dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam!
diana.w

Re: markowe perfumy

Post autor: diana.w »

Aneto, a jaki styl preferujesz? Ja np. uwielbiam dość intensywne, energetyczne, eleganckie perfumy kwiatowe. Jeśli takie trafiają również w Twój gust, polecam Ci kompozycję Coach Eau de Toilette. Krótką aczkolwiek ozdwierciedlającą świetnie aromat recenzję znajdziesz na stronie https://perfumy.pl/product-pol-2378-Coa ... 90-ml.html , możesz też ewentualnie zamówić tester aczkolwiek i śmiało zamówić flakonik o standardowej pojemnści. Nie kosztuje przesadnie dużo i prawdopodobnie, jak większość kobiet, będziesz zadowolona.

schody tarasowe z kamienia
ODPOWIEDZ