przeprowadzka a transport mebli

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Domasław_78
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2023, 10:47

przeprowadzka a transport mebli

Post autor: Domasław_78 »

Witam serdecznie forumowicze. Mielibyście może dla mnie jakieś porady dotyczące przeprowadzki i transportu mebli? Przeprowadzam się z Anglii do Polski i chciałbym dowiedzieć się, jakie są najlepsze sposoby na bezpieczny i wygodny transport mebli. Przeprowadzka Anglia Polska to dla mnie duże wyzwanie, dlatego bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję ;)

dekle do rur
Awatar użytkownika
adamka
Posty: 42
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: przeprowadzka a transport mebli

Post autor: adamka »

Mogę jedynie podpowiedzieć jak zorganizować przeprowadzki międzymiastowe bo tym tematem się interesowałam jak dotąd bo też czeka mnie przeprowadzka ale do innego miasta. Jeśli interesuje Ciebie taki temat to daj znać :)
shinewithU

Re: przeprowadzka a transport mebli

Post autor: shinewithU »

Mając meble, powinniśmy wiedzieć, jak ważne od czasu do czasu jest impregnowanie drewna . Można tego dokonać samodzielnie, a można poprosić stolarza. Jeśli myślimy o samodzielności, to na pewno spółka Altax będzie miała dla nas coś konkretnego.
morek

Re: przeprowadzka a transport mebli

Post autor: morek »

Nastał czas, że muszę się przeprowadzić do innego miejsca w Polsce, a mam kupę mebli i walizek. Na szczęście udało mi się znaleźć rzetelnego i uczciwego przewoźnika pod tym linkiem https://www.grot-transport.com.pl/przeprowadzki.html . Jeśli zastanawiacie się nad przeprowadzką w dobrej cenie, to moim zdaniem warto zajrzeć na ich stronkę.
ODPOWIEDZ