testery perfum - porady

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Bartłomiej83
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2023, 16:35

testery perfum - porady

Post autor: Bartłomiej83 »

Siemka forumowicze. Dzisiaj szukam porad dotyczących testerów perfum. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem perfum, ale nie jestem pewny, które wybrać. W końcu trafiłem na informację o testerach oryginalnych perfum i zacząłem się zastanawiać, czy to może być dla mnie dobre rozwiązanie. Czy ktoś z Was miał już doświadczenie z takimi testerami? Czy są one warte uwagi? Dajcie znać koniecznie :D
alexis

Re: testery perfum - porady

Post autor: alexis »

Jeśli szukasz dla siebie nowego zapachu, zakup testera wydaje mi się dobrym pomysłem. Pamiętaj też o tym, że w drogeriach powszechnie dostępne są zazwyczaj mgiełki zapachowe, wody kolońskie lub wody perfumowane a nie perfumy. Jeśli więc zależy Ci nie tylko na odpowiadającym Twoim preferencjom aromacie ale też na jego trwałości, przeczytaj poradnik zamieszczony na blogu https://perfumyagnieszki.pl/porady/co-z ... -edf-i-eau . Artykuł porusza zagadnienie oznaczeń na flakonikach, które mówią nam o stężeniu ekstraktu w produkcie.
ODPOWIEDZ