Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Połek

Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: Połek »

Chciałbym zapytać Was, czy macie już pomysł na prezenty dla nauczycieli? Jeśli tak, to czy podpowiecie mi w jakim kierunku pójść i gdzie szukać fajnych propozycji, pozdrawiam i mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jakieś ciekawe propozycje w tym zakresie. Pozdrawiam!
Tomkaś

Re: Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: Tomkaś »

W mojej opinii warto wziąć pod uwagę wybór jakichś fajnych propozycji, jak na przykład kosze prezentowe, bądź słodkości i kawy oraz herbaty. Jak znajdziesz trochę czasu oraz chęci na poszukiwania to na pewno polecam Ci do zapoznania się ofertę Smacza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na- ... yciela/612 gdzie zdecydowanie nie brakuje propozycji, do tego ceny są fajne (często można złapać niezłe promocje) i sama obsługa na pewno pomoże Wam w podjęciu dobrej decyzji zakupowej właśnie na ten specjalny dzień dla nauczycieli :)
Juśka

Re: Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: Juśka »

Tomkaś pisze: ↑06 paź 2021, 10:11 W mojej opinii warto wziąć pod uwagę wybór jakichś fajnych propozycji, jak na przykład kosze prezentowe, bądź słodkości i kawy oraz herbaty. Jak znajdziesz trochę czasu oraz chęci na poszukiwania to na pewno polecam Ci do zapoznania się ofertę Smacza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na- ... yciela/612 gdzie zdecydowanie nie brakuje propozycji, do tego ceny są fajne (często można złapać niezłe promocje) i sama obsługa na pewno pomoże Wam w podjęciu dobrej decyzji zakupowej właśnie na ten specjalny dzień dla nauczycieli :)
Myślę, że to jak najbardziej fajna opcja i też zamawiamy zarówno właśnie upominki dla nauczycieli naszych dzieci, czy też klientów biznesowych kosze prezentowe. Akurat na tą okazję wybraliśmy " Kosz Delikatesowy Lindt Prezentuje" bardzo dobre ceny i bogaty wybór. Myślę, że również skorzystacie :)
Połek

Re: Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: Połek »

Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie za pierwsze wskazówki. Jako, że mam jeszcze trochę czasu tematu nie zamykam i czekam na dalszy rozwój propozycji i zabieram się za sprawdzanie różnych opcji. No mam nadzieję, że coś uda mi się znaleźć, bo też na to nie mam zbyt dużo czasu.
madziuś

Re: Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: madziuś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl
Joańka55

Re: Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: Joańka55 »

Też mam podobne spostrzeżenia i radziłbym właśnie zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Smacza Jama w mojej opinii to zdecydowanie strzał w dziesiątkę szukając dobrego i uniwersalnego prezentu który będzie pasował zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn będących nauczycielami. My planujemy w tym roku zamówić " Kosz Delikatesowy Ciao Bella" na całkiem fajnych cenach :)
kawuś9849

Re: Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: kawuś9849 »

Połek pisze: ↑05 paź 2021, 18:15 Chciałbym zapytać Was, czy macie już pomysł na prezenty dla nauczycieli? Jeśli tak, to czy podpowiecie mi w jakim kierunku pójść i gdzie szukać fajnych propozycji, pozdrawiam i mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jakieś ciekawe propozycje w tym zakresie. Pozdrawiam!
Też nie wiem, co wybrać.
Robuś

Re: Wybór prezentu na Dzień Nauczyciela?

Post autor: Robuś »

Raczej każdy z nas lubi otrzymywać prezenty i ja również wiem z doświadczenia jak ciężko jest czasami wybrać właściwy prezent dla danej osoby. Jeśli szukamy prezentu dla świeżo upieczonych rodziców to właśnie na stronie http://dlalejdis.pl/artykuly/3_pomysly_ ... h_rodzicow bardzo dobrze tą sprawę opisano. Co by nie mówić to jak najbardziej sam wybór prezentu właśnie z takiej okazji czasami może nam sprawiać nie lada problem.
ODPOWIEDZ