Oznakowanie obiektów przemysłowych

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
sylwiusz-88
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:02

Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: sylwiusz-88 »

Bardzo istotne jest zadbanie o prawidłowe oznakowanie hali czy magazynu, bo nie tylko usprawnia to pracę, ale i zapewnia bezpieczeństwo pracowników. Dlatego też chciałbym polecić wam firmę malowanielinii.com zajmującą się właśnie oznakowaniem obiektów przemysłowych. Więcej na temat ich usług poczytacie na stronie.

zawias puszkowy cena

Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 103
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: Lydia »

Wiadomo że bhp na magazynie, zakładzie produkcyjnym czy też hali ma ogromne znaczenie. Warto zainwestować w słupki i kasety z rozwijaną taśmą, aby oddzielić miejsca szczególnie niebezpieczne.

Asistaź

Re: Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: Asistaź »

Jeśli chodzi o wszelkie akcesoria związane z BHP to polecam EG System https://www.egsystem-sklep.pl. Mają wszystko, co jest potrzebne - od znaków bezpieczeństwa, przez ogrodzenia i słupki, aż po wyposażenie stacji trafo. Kupujemy u nich już od kilku lat i dostawa jest zawsze na czas i nie ma braków w zamówionym towarze, co niestety zdarzało się nam w innej firmie. A nasi pracownicy bardzo chwalą sprzęt od nich, więc tym bardziej lubimy u nich zamawiać.

irek

Re: Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: irek »

Na pewno niezbędne będzie malowanie znaków poziomych i tu przyjdę wam z pomocą. Taką solidną firmą oferującą malowanie i montaż oznakowania poziomego - przy pomocy wysokiej jakości farb, z wysokoodblaskowych taśm, oznakowania chemoutwardzalnego i termoplastycznego czy kocich oczek jest Andros z Redy. tu macie wszelkie konkrety: https://andros-reda.pl/oznakowanie-poziome/ Firma to mega spece w tym temacie, u nas szybko i sprawnie uwinęli się ze wszystkim i nie przesadzili z ceną. Oferują też znaki drogowe pionowe czy oznakowanie parkingów.

ODPOWIEDZ