praca w Niemczech

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Miliśka6

praca w Niemczech

Post autor: Miliśka6 »

cześć wszystkim :) zastanawiam się coraz poważniej nad wyjazdem do pracy do Niemiec. Jestem kwalifikowaną pielęgniarką ale nie chciałabym pracować w szpitalu, myślałam bardziej o opiece nad osobami starszymi. Czy możecie polecić jakąś dobrą agencję pracy, która szuka obecnie pracowników?
owęcka

Re: praca w Niemczech

Post autor: owęcka »

wcale się nie dziwie, teraz sporo osób decyduje się na taki krok i wyjezdza za granicę. Ja też od kilku lat siedzę w Holandii. Poszukaj na serwisach ogłoszeniowych, może tam znajdziesz jakieś namiary. Ja akurat działam w innej branży. Na pewno ktoś dobrze Ci doradzi :)
sylwuśka

Re: praca w Niemczech

Post autor: sylwuśka »

ja wyjeżdżam do pracy w Niemczech z agencją Dolce Vita :) oni zatrudniają ludzi na stanowisku opiekuna osób starszych :) jestem zadowolona bo niezle zarabiam, robię to co lubię i choć wiadomo, bywa czasem ciężko to prawda daje mi sporo satysfakcji. Z tego co wiem to szukają obecnie pracowników więc warto aplikować :)
Miliśka6

Re: praca w Niemczech

Post autor: Miliśka6 »

sylwuśka pisze: ↑05 maja 2021, 10:44 ja wyjeżdżam do pracy w Niemczech z agencją Dolce Vita :) oni zatrudniają ludzi na stanowisku opiekuna osób starszych :) jestem zadowolona bo niezle zarabiam, robię to co lubię i choć wiadomo, bywa czasem ciężko to prawda daje mi sporo satysfakcji. Z tego co wiem to szukają obecnie pracowników więc warto aplikować :)
Bardzo Ci dziękuje za informację :) [poczytałam sobie trochę na temat tej firmy i jak widzę sporo osob ich poleca, ludzie są zadowoleni z warunków. fajnie, ze szukają teraz ludzi, może uda mi się dostać tą pracę :)
sylwuśka

Re: praca w Niemczech

Post autor: sylwuśka »

Miliśka6 pisze: ↑11 maja 2021, 12:43
sylwuśka pisze: ↑05 maja 2021, 10:44 ja wyjeżdżam do pracy w Niemczech z agencją Dolce Vita :) oni zatrudniają ludzi na stanowisku opiekuna osób starszych :) jestem zadowolona bo niezle zarabiam, robię to co lubię i choć wiadomo, bywa czasem ciężko to prawda daje mi sporo satysfakcji. Z tego co wiem to szukają obecnie pracowników więc warto aplikować :)
Bardzo Ci dziękuje za informację :) [poczytałam sobie trochę na temat tej firmy i jak widzę sporo osob ich poleca, ludzie są zadowoleni z warunków. fajnie, ze szukają teraz ludzi, może uda mi się dostać tą pracę :)
no pewnie, zadzwoń do biura i aplikuj, myslę, ze problemu z pracą nie będzie jeśli masz odpowiednie kwalifikacje i znasz język chociaż w takim komunikatywnym stopniu :) na zarobki narzekać nie można, są naprawdę ok )
Loóna

Re: praca w Niemczech

Post autor: Loóna »

Jak szukacie pracy w Niemczech czy cos to polecam zajrzeć tutaj https://leasingteam.pl macie tutaj oferty pracy czy to takiej bardziej na stałe czy takiej tymczasowej. A dzięki takiej pracy za granicę, na pewno bez problemu weźmiesz i więcej zarobisz tam aniżeli tutaj.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: praca w Niemczech

Post autor: Antonika »

Biorę to pod uwagę, no ale bardziej jest to taka ewentualność jak nie dam rady nic znaleźć na miejscu, w Polsce. Trudno byłoby mi się rozstać z rodziną, przyjaciółmi. Szukam przez to pracy na miejscu, w Lubinie. Stronka https://wroclaw.geopraca.pl/oferty-pracy/lubin/ pomaga mi bardzo, tu jest dużo ogłoszeń o pracę.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: praca w Niemczech

Post autor: Pamelka »

A skoro już owa o pracy za granicą, to co powiecie na taki wyjazd do pracy do Francji? Ja ostatnio widziałam takie oferty zatrudnienia w Annecy na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-annecy-od-zaraz. Jak widać Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce oferuje pomoc w znalezieniu takiego zatrudnienia od zaraz ;) Co o tym sądzicie?
Miliśka

Re: praca w Niemczech

Post autor: Miliśka »

sylwuśka pisze: ↑11 maja 2021, 15:45
Miliśka6 pisze: ↑11 maja 2021, 12:43
sylwuśka pisze: ↑05 maja 2021, 10:44 ja wyjeżdżam do pracy w Niemczech z agencją Dolce Vita :) oni zatrudniają ludzi na stanowisku opiekuna osób starszych :) jestem zadowolona bo niezle zarabiam, robię to co lubię i choć wiadomo, bywa czasem ciężko to prawda daje mi sporo satysfakcji. Z tego co wiem to szukają obecnie pracowników więc warto aplikować :)
Bardzo Ci dziękuje za informację :) [poczytałam sobie trochę na temat tej firmy i jak widzę sporo osob ich poleca, ludzie są zadowoleni z warunków. fajnie, ze szukają teraz ludzi, może uda mi się dostać tą pracę :)
no pewnie, zadzwoń do biura i aplikuj, myslę, ze problemu z pracą nie będzie jeśli masz odpowiednie kwalifikacje i znasz język chociaż w takim komunikatywnym stopniu :) na zarobki narzekać nie można, są naprawdę ok )
raz jeszcze dziękuje za informacje :) już jestem po rozmowie tel i nawet jesteśmy umówieni w biurze :) tak czy siak jestem dobrej myśli, trzymajcie za mnie kciuki :)
Lośka

Re: praca w Niemczech

Post autor: Lośka »

Moim zdaniem nie ma co przesadzać z tymi zarobkami i w ogóle warunkami w Polsce. Bo nie ma tragedii. Poza tym co z tego, że za granica da się zarobić pare groszy więcej, jak wiecej wydasz na utrzymanie. Lepiej poszukać na miejscu solidnej roboty na stałe, być z rodziną i mieć stabilizację niż się szwędać po świecie. A w Polsce jak się dobrze rozejrzeć praca jest. Najlepszy przykład prosze tutaj w imex logistics https://imex-logistics.pl/Praca.html
fidżonka

Re: praca w Niemczech

Post autor: fidżonka »

ja też znam i polecam ta agencję pracy Dolce Vita, zgłosiłam się do nich po tym jak przeczytałam w sieci sporo pozytywnych opinii na ich temat i rzeczywiście wszystko się zgadza :) czuje się bezpieczna, nie musze się martwić o transport do pracy, zarobki też są stałe i pewne.

zielony jęczmień w tabletkach
Dżony

Re: praca w Niemczech

Post autor: Dżony »

Poszukujący pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego mogą znaleźć interesujące oferty na https://www.globelus.pl/oferty-pracy/ho ... bez-jezyka i ta strona jest cennym zasobem, oferującym pracę w różnych branżach, które są otwarte na międzynarodowych pracowników. Większość ofert pracy na tej stronie nie wymaga znajomości języka holenderskiego, co stanowi ogromne udogodnienie dla osób, które jeszcze nie opanowały tego języka, ale są gotowe na podjęcie nowych wyzwań zawodowych w Holandii.
ODPOWIEDZ