Szkolenia na managerów restauracji

Gdzie kupić odzież roboczą i artykuły BHP? Kto ma najlepszy asortyment od sprawdzonych producentów? Sprawdź!
Awatar użytkownika
olka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: olka »

Witam, szukam szkoleń na menagerów restauracji. Są taki w ogóle?
Mam w rodzinie osobę, która umie dobrze gotować i zna się na zarządzaniu i by się na takie stanowisko nadawała, ale chciałabym, by jednak "jakiś papier" miała, wiecie, co mam na myśli. To jak, pomożecie?

Awatar użytkownika
itada
Posty: 48
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:42

Re: Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: itada »

No, jasne, że są, ale rzadko który "manager" naprawdę je posiada ;) . I w tym problem wielu lokali gastronomicznych. Dobrze, że Ty chcesz się szkolić, dlatego podpowiem Ci, że najlepsze szkolenia w Polsce pod tym kątem przeprowadza firma HorArt HoReCa Academy Poland http://www.horart.com/ . Jako specjaliści, podejmują się pełnego szkolenia, w wielu miastach Polski. Wyszkolili już ponad 1000 osób, w tym nie tylko osoby wchodzące w świat gastronomii czy hotelarstwa, ale i osoby doświadczone, chcące poszerzyć swoją wiedzę.

Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 349
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: dziekizanic »

U nas szkolenia najczęściej organizują firmy zewnętrzne. Ostatnio pracodawca zapewnił nam szkolenie z IT organizowane przez firmę Altkom Akademia. Tutaj znajduje się ich oferta https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/. Generalnie całe szkolenia są bardzo fajnie zorganizowane, muszę powiedzieć, że dowiedziałem się nawet paru ciekawostek.

Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 492
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: Pamelka »

Mim zdaniem taka osoba powinna również dobrze porozumiewać się w języku angielskim. Warto więc zapisać się na jakiś profesjonalny kurs angielskiego, na przykład ten o którym mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, organizowany przez Centrum Edukacji Profi Lingua. Polecam ;)

Awatar użytkownika
terenia
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:16

Re: Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: terenia »

U nas spora część załogi uczęszcza na kursy językowe w https://lincoln.edu.pl/ , mają szkoły w Krakowie i Warszawie ale teraz wprowadzili tez kursy online. Doskonała zdawalnośc egzaminów, maja uprawnienia. Świetni wykładowcy no i techniki nauki każdego języka obcego.

Awatar użytkownika
emem
Posty: 107
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:40

Re: Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: emem »

A tutaj https://leadership-center.pl/ już zaglądaliście? Są tam bowiem różne ciekawe propozycje, jeśli chodzi o szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Poza tym znajdziecie również przydatne artykuły z tej tematyki. Myślę, że właśnie z tej tematyki należy się szkolić. Można w ten sposób wiele zyskać.

Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 103
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: Lydia »

W gastronomii warto stawiać też na odpowiednie wyposażenie i sprzęty najwyższej klasy. W naszym przypadku były to niedawno piece konwekcyjno-parowe ze sklepu https://qgast.pl/kategoria/piece/piece- ... no-parowe/. Polecam bo są niezwykle wydajne, ułatwiają prace i wypieki wychodzą idealne.

Roleń

Re: Szkolenia na managerów restauracji

Post autor: Roleń »

Na pewno biznes gastronomiczny nie jest tak prosty jak może się wydawać wielu osobom, kluczowe jest to aby wcześniej zdobyć konkretną wiedzę i doświadczenie, żeby być gotowym na różne ewentualności. Dlatego też jeśli myślicie nad tym warto sprawdzić cechy branży horeca skąd można zaczerpnąć sporo przydatnej wiedzy branżowej o której wiele osób po prostu nie ma pojęcia. Mi również się przydały, tym bardziej teraz w ciężkich czasach pandemii. Pozdrawiam i sukcesów w biznesie oczywiście Wam życzę!

ODPOWIEDZ