Serwis opon

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 62
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:14

Serwis opon

Post autor: Czajka »

Musiałabym sprawdzić swoje zimowe opony, bo wydaje mi się, że coś nimi jest nie tak, jak powinno być. Podobno w salonie Germaz Ford we Wrocławiu wymieniają zużyte opony na nowe. Muszę się tam wybrać, bo zima jeszcze trwa, a niezbyt bezpiecznie mi się na nich jeździ. Korzystaliście już może z usług serwisowych tego dealera? Mają teraz dobrą ofertę promocyjną.

kanapa rogowa agata

Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 492
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Serwis opon

Post autor: Pamelka »

A czy mieliście kiedykolwiek okazję korzystać z usług wulkanizacji mobilnej? Ja widziałam, że w Warszawie działa na przykład takie firma https://mobilnawulkanizacjawarszawa.pl . W razie potrzeby dojeżdża również do takich miejscowości jak Piaseczno, Otwock, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów, Łowicz, Sochaczew, Nadarzyn, Tarczyn, Wiskitki oraz Góra Kalwaria. Wydaje mi się, że jest to bardzo wygodne dla klienta.

robin

Re: Serwis opon

Post autor: robin »

Ja znam bardzo dobry serwis opon w Górze Kalwarii, od dawna korzystam z usług Felg Styl. W grę u nich wchodzi renowacja felg stalowych i aluminiowych, naprawa ogumienia, jego renowacja, czyszczenie czy też naprawa. Odsyłam was do strony internetowej: firmy https://www.felgstyl.pl/oferta/serwis-opon Są bardzo solidni, rzetelni, wszystkie usługi wykonują dokładnie i w umówionym terminie. Ogólnie to po prostu świetni specjaliści i z cenami nie przesadzają.

ODPOWIEDZ