Probiotyk

Szukasz sprzętu sportowego? Chcesz kupić rower? To temat, w którym dzielimy się opiniami o sklepach z artykułami do uprawniania sportów.
Awatar użytkownika
Dziania

Probiotyk

Post autor: Dziania »

Wydaje mi sie , ze warto już od narodzin dziecka mieć w domu porządny probiotyk, z ktorego w razie czego można skorzysta. Kiedyś tak nie zwracałam na to uwagi, na szczęście trafiłam na Active Flora Baby, ten probiotyk moga brać dzieci ale też osoby dorosłe

fx zoom

ćma

Re: Probiotyk

Post autor: ćma »

chyba nie tylko, ja też biorę probiotyki

Awatar użytkownika
adamka

Post autor: adamka »

Ja tak samo, ale poza probiotykami warto też postawić na prebiotyki bo to czego się o nich dowiedziałam z tej https://www.multilac.pl/prebiotyki-w-codziennej-diecie/ publikacji też jest bardzo ważne

konserwacja drewna olejem lnianym

Awatar użytkownika
Pamelka

Post autor: Pamelka »

Tak naprawdę najlepsze probiotyki dla niemowląt znajdują się w mleku matki. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możecie karmić piersią, są też na rynku do kupienia specjalne mleka dla niemowląt z dodatkiem probiotyków ;)

hepatil skład

ćccccc1122

Post autor: ćccccc1122 »

what is a sponsored ad
There was once a blind man who had so fine a sense of touch that, when any animal was put into his hands, he could tell what it was merely by the feel of it. One day the cub of a wolf was put into his hands, and he was asked what it was. He felt it for some time, and then said, "Indeed, I am not sure whether it is a wolf's cub or a fox's: but this I know -- it would never do to trust it in a sheepfold."
Evil tendencies are early shown.

aśka

Post autor: aśka »

ja korzystałam z https://mynarum.com/narimax-fast---meta ... 60,58.html Mają dobre te probiotyki, do tego super skąłd, wiec ja tam nie narzekam, dla mnie rewelacyjne produkt. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i co najważniejsze w końcu wrócicie do pełni zdrowia

Awatar użytkownika
adamka

Post autor: adamka »

Wierzę Ci, ja stosuję ProctoLact-M a to bardzo dobry probiotyk proktologiczny, lekarze zalecają go osobom takim jak które zmagają się z chorobami odbytu, u mnie przyniósł wyraźną poprawę odkąd go stosuję. Dla przywrócenia właściwej równowagi mikroflory jelit jest po prostu idealny

https://www.nzozrevita.pl/blog/ciesn-nadgarstka-kiedy-zglosic-sie-do-specjalisty

Hostaras31

Post autor: Hostaras31 »

A co myślicie o tym temacie, jest odpowiedni?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ